"За жизнь" - центр защиты жизни и семейных ценностей

ОЛЕКСАНДРА СОТУЛА: «РОБІТЬ ДОБРО, ДАРУЙТЕ РАДІСТЬ УСІМ, А ОСОБЛИВО ТИМ, ХТО ЧЕКАЄ СВЯТО»

Опубликовано в Новости
/
21 Дек 2020

Депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула провела чергову благодійну акцію.
Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня, відомий громадський діяч, депутат Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула подарувала дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей справжнє свято. Запросила їх в ресторан «МакДональдз-Підстанція», керівники якого із задоволенням пішли на зустріч, підтримавши цю благодійну акцію. Дітей пригостили комплексними замовленням Хеппі Міл з іграшкою. За що їм велика подяка від імені нашої Дніпропетровської обласної громадської організації «Центр захисту життя та сімейних цінностей».
— Робіть добро, даруйте радість усім, а особливо тим, хто чекає свято найсильніше. У ці грудневі дні всі дорослі можуть відчути себе справжніми чарівниками і отримати при цьому неймовірне задоволення. Подарувавши комусь крихту щастя, сам стаєш набагато щасливіше, — переконана Олександра Сотула.
Дітлахи щиро раділи, обмінювалися враженнями, веселилися, розповідали вірши та ділилися казковими історіями. Організатори свята так само відчули хвилини щастя, адже змогли створити атмосферу тепла і затишку.
На завершення Олександра Сотула вручила кожному з гостей солодкий новорічний подарунок та вітальні листівки з привітанням з Новим роком та Різдвом Христовим від себе особисто та голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніни Ульяхіної.

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
avatar
  Подписаться  
Уведомление о