"За жизнь" - центр защиты жизни и семейных ценностей

ЗАРАДИ ЖІНОЧИХ ТА ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ!

2010 року Олександра Сотула, разом з колегою (Алексєєва Таїсія), в м. Дніпрі відкрили обласну громадську організацію «Центр захисту життя і сімейних цінностей».

Основні напрямки діяльності: надання соціальної, психологічної і матеріальної допомоги жінкам та дівчатам, що опинилися у важкій життєвій ситуації, — юним вагітним мамам, матусям більш старшого віку, яких доля загнала у життєвий кут.
В будинку «Матусі та дитини», яким опікується Центр, у зручних умовах живуть молоді мами та жінки, що потрапили у скрутне життєве становище. За час перебування у закладі, керівники організації, волонтери, всебічно допомагають таким жіночкам: надають потрібні речі, відновлюють документи, допомагають знайти роботу та навіть винайняти чи придбати житло, тощо.
Також у центрі, яким опікується Олександра Сотула, надають безкоштовну психологічну, юридичну допомогу.
Отримують допомогу тут навіть жінки з інших регіонів України, — деколи, потрапивши у скрутне становище, вони звертаються саме сюди за допомогою, бо не знаходять її у власному регіоні.
До усіх у «Центрі захисту життя і сімейних цінностей», будинку «Матусі та дитини» – гарне, уважне, родинне відношення.
Олександра Федорівна Сотула часто приїздить у будинок «Матусі та дитини», спілкується з її мешканцями та всебічно допомагає їм.
Пані Олександра, як справжня українська Берегиня, огортає добротою свого серця кожного малюка та дорослого!
ДО УВАГИ:
Також, в Центрі цілодобово працює Гаряча телефонна лінія, на яку можна продзвонити й розповісти про свою біду, отримати підтримку.
Її номер — (056) 789 – 85 — 79.

 

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
avatar
  Подписаться  
Уведомление о